Büyük Tablo Antik Dönem Hitit Tanrısı Tasarımlı Tablo 45x35x4
159 ,99 TL
99 ,99 TL

KDV Dahil

ÜRÜN DETAYI

Özel Tasarımlı El Yapımı 3D Antik Mısır, Antik Çağ ve Antik Dönemi Yansıtan Üç Boyutlu El İşçiliği Ahşap Dekoratif Etnik Kültürel Tablolar:

Her biri eşsiz ve özel tasarıma sahip; Antik Çağ’ı, Milattan Önceki Devri ve Antik Dönem’i yansıtan el işçiliği ve ithal; büyük, orta boy ve küçük çeşitleriyle satışa sunduğumuz tablolardır. Genellikle Mısır ve Afrika temalı gerçek yaşantıdan esinlenilerek yapılmış; yöresel ve artistik dokunuşlara sahip olmalarının yanı sıra, el oyması eskitme çerçeveleriyle ve cam içerisinde sergilenmiş silüetler ve totemlerle oldukça dikkat çekici, birçoğu el oyması dekoratif ürünlerdir. Farklı dekorasyon ürünleri ve malzemeleri denince ilk akla gelen artistik, nü ve tarihi tablolar; duvar dekorasyonu için olmazsa olmaz sanatsal parçalardandır. Özellikle eşsiz, benzersiz veya sıra dışı iç mimari örnekleri oluşturmak isteyenler; tablolarımızı ev ve işyeri dekorasyonunda kullanarak; Nemesis, miğfer ve etnik desenli ürünlerimizle gözleri üzerine çekerek, uygulandığı mekanda oldukça şık bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır. Savaşçı, kadın, kalkan, antika fotoğraf, zırh, kırmızı püskül, antik tanrı, at, gemi, yelkenli, kayık, tekne, Hititçe, Mısır alfabesi, eski alfabe ve minyatür tasarımlı tablolarımız oldukça ilgi çekmekte ve rağbet görmektedir.

 

KARGO SÜRECİ:

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR ?

-Mağazamızdan; hafta içi saat 16:00’ ya kadar verilen bütün siparişler aynı gün içerisinde kargolanır. 16:00’ dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargolanır.

-Mağazamızdan; cumartesi saat 12:00’ ye kadar sipariş verdiğiniz takdirde ürününüz aynı gün kargoya verilir. 12:00' den sonra verdiğiniz siparişler ise pazartesi günü kargoya verilecektir.

-Kampanya dönemlerinde veya sipariş yoğunluğu yaşanması durumunda ise ürününüz; en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

-Gönderim sürecinin daha da uzama ihtimali durumunda, telefonla veya mesaj yoluyla kargo süreci ile ilgili bilgi verilecek olup; sizin talebiniz doğrultusunda hareket edilecektir.

-Kargonuzun nerede olduğuyla ilgili bütün bilgileri; kargo şubesi sisteme giriş yaptığından itibaren kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİLECEK ?

-Siparişleriniz, sizin tercihlerinize göre değişmekle beraber; anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ile gönderilecektir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ:

-Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek ya da ürünün değişimini yapmak için “Mağazaya Soru Sor” kısmından bize mesaj yoluyla bilgi verebilirsiniz. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Gerekli şartları sağladığınız takdirde ürününüz koşulsuz şartsız iade alınacaktır.

-Bizimle iletişime geçmeden işlem yapmak için, sistem üzerinden iade talebi açarak sistemin size tanımlamış olduğu kod ile iade işlemini başlatabilirsiniz.

İLETİŞİM:

-Siparişinizin mevcut durumu, ürün bilgisi, teslimat vb. bütün konulardaki sorularınızı “Mağazaya Soru Sor” kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Mesajlarınız en kısa sürede cevaplanarak sorununuz en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

Pruva Yazılım